spring

ahang2020

spring
social
aboutدرباره وبلاگ
موضوعات موضوعات
spring

ahang2020

ارزانترین روش سفر به خارج در تعطیلات چیست؟

چهارشنبه سیم 11 1398

زمانی که عموم مردم تصمیم به سفر در تعطیلات می ‌گیرند اولین سوالشان این است که ارزانترین روش سفر به خارج در تعطیلات چیست؟ به طور حتم ناخودآگاه به میزان هزینه آن فکر می ‌کنند و این موضوع کاملا طبیعی و منطقیاست؛ سفر‌های خارج از کشور اغلب هزینه ‌های بالای پرواز، هتل ، اجاره خودرو ، سایر هزینه ‌های حمل و نقل ، رستوران و… را بر دارد که یک سفر دو هفته‌ای می‌تواند هزاران دلار هزینه برای شما داشته باشد اما با یک برنامه‌ریزی خوب تمامی این مسائل قابل حل است!

از آنجایی که سفر یکی از لذت‌بخش‌‌ترین تفریحاتی بوده که می‌توانیم تجربه کنیم و همیشه به خاطر داشته باشیم اما در کنار لذت و خاطرات خوبی که بریمان همراه دارد، سفر ممکناست گاهی بسیار پرهزینه هم باشد که باید روش‌هایی را برای سفر انتخاب کنیمکه کمک شایانی به ما کند که در زیر مهمترین و اساسی‌ترین آنها را برای شمابازگو خواهیم کرد.

تهیه بلیت هواپیما و مسافرت دو موضوع مرتبط به همهستند که نقش اول و پررنگی در کاهش هزینه های سفر شما دارد، اما هزینه تهیه بلیت همیشه جزو دغدغه‌های اکثر گردشگران بوده و هست و بیشتر آنها به دنبال تهیه بلیت‌ های ارزان قیمت برای کاهش هزینه‌های سفرشان هستند و البتهاین موضوع فقط برای مسافران صدق نمی‌کند بلکه تجار و افرادی که دائم در سفر هستند نیز با این روش به دنبال این کاهش هزینه‌ها می‌باشند.

موضوع تهیه بلیت ارزان به واسطه خرید تور خارجباعث شده تا بسیاری از شرکت‌ ها و آژانس های مسافرتی مشهور به دنبال یافتنراهکارهای اساسی برای پاسخ به این نیاز مسافران عزیز باشند که از جمله اینراهکارها می‌توان به تخفیف‌ ها و ارائه پیشنهادهای بسیار وسوسه‌کننده در قالب آفر تور خارجی ، تورهای لحظه آخری ، تورهای ارزان و … برای جذب حداکثری مسافران اشاره نمود.

اما توجه داشته باشید که مهمترین موضوع برای مسافران این است که چگونه از این تخفیف ‌ها مطلع بشوند و چگونه برای تهیه بلیت ‌های ارزان قیمت اقدام‌ کنند، هر آژانس مسافرتی برای تبلیغ و ارائه این گونه بلیط ها و تورها روش های متنوعی از جمله : عضویت در کانال تلگرام ، پیج اینستاگرام ، وب سایت رسمی آژانس و … استفاده می کنند تا این مسافران را جذب خود کنند؛ البته مهم است بدانید که برخی از این مسافران به دلیل شرایط کاری و تعطیلات مشخص شده سفرشان مجبور هستند در یک تاریخ مشخص به مقصد خاصی سفر کنند بنابراین طبیعی است که این قوانین برای آنها زیاد کاربرد و ارزشی نداشته باشد، اما اطلاع از این امکانات برای همه مسافران هوایی کاربردی بی نظیر و مناسب است.

راهکار بعدی این است که از سایت ‌های مختلف رزرو هتل از جمله Booking می‌توانید بهترین بهره ها را ببرید چرا که علاوه بر رزرو هتل می‌ توانید از آخرین تخفیف ‌ها و پیشنهادهای دقیقه‌ نودی هتل ها مطلع شوید و هتل‌ های خوب را با قیمت‌ های عالی و استثنایی را رزرو نمایید که مثلا در فصل های کم گردشگر برخی هتل ها در بعضیمقاصد آفرهای فوق العاده ای به شما ارائه می کنند ، مثلا اگر مسافر تور خارجی دبی هستید ، فصل تابستان بهترین و ارزانترین فصل سفر به این شهر مدرن است چرا که هتل های خوب دبی تخفیف های عالی را ارائه می کند.

تور خارجی دبی

روشبعدی برای کاهش هزینه های شما هزینه خورد و خوراک شماست ، سعی کنید از رستوران‌ های توریستی فاصله بگیرید و اینکه چند خیابان دور شوید و رستوران ‌های کوچک‌ تر و غذاهای خیابانی را امتحان کنید که تست کردن آنها خالی از لطف نیست ، در ضمن سعی کنید جایی غذا بخورید که بیشتر مشتریان آن را اهالی شهر تشکیل می ‌دهند و یا اگر دسته جمعی سفر کنید هزینه های خورد و خوراک شما بسیار کاهش می یابد چرا که تقسیم می شود و رسیدیم به بحث مهم کاهش هزینه در سفر یعنی سفر دسته‌ جمعی!

این گونه سفرها علاوه بر لذت ‌بخشبودن و به یادماندنی تر می‌ تواند هزینه کلی مسافرت را نیز به نوبه خود کاهش دهد ؛ چه طور؟ مثلا اگر برای کرایه یک اتاق مجبور شوید 50 دلار بپردازید ، اگر دو نفر باشید این مبلغ نصف و اگر 3 نفر باشید به 3 قسمت تقسیم می‌ گردد و نیز اگر امکان سفر دسته ‌جمعی را ندارید، در اینجا ما پیشنهاد می‌ کنیم که چند نفر مسافر دیگر پیدا کنید و از آنها بخواهید که شبرا با شما بگذرانند و هزینه را دسته ‌جمعی به هتلتان حساب کنید.

تور استانبول

مقاصد پرطرفداری همچون مالزی، دبی و استانبول بهترین گزینه‌های حمل و نقل عمومی را دارا هستند. مثلا برای اینکه تور استانبول با قیمت ارزانبرای شما تمام شود، می توانید از گزینه‌های حمل و نقلی آن همچون تراموا، اتوبوس، مترو، اتوبوس‌های خطی، دلموش و … استفاده کنید و اگر در مالزی و یاتایلند می‌خواهید داخل شهرها را هم گشتی بزنید، بهترین و ارزان‌ترین انتخاب برای شما اتوبوس است و در شهرهایی که مترو دارند از این گزینه هم می‌توانید به عنوان وسیله‌ جابه‌جایی ارزان بهره‌مند شوید و سعی کنید در کلاز هواپیمایی ‌های ارزان ‌قیمت اسفاده کرده مثلا در اروپا شرکت‌‌های هواپیمایی ارزان زیادی وجود دارند که در رقابت با هم هزینه‌‌های پرواز را به قدری کاهش می‌دهند که از بلیط قطار هم ارزان‌ تر تمام می‌شود.

با تمام این توصیفات باید به شما بگوییم که اولین روش برای ارزان سفر کردن به خارج از کشور تهیه تور مسافرتی مقرون به صرفه و ارزان در عین حال با خدمات عالی و مناسب است که یکی از بهترین ها در این حوزه آژانس مسافرتی سلام پرواز است که سالهاست بعنوان مجری مستقیم تورهای داخلی و خارجی فعالیت کردهو مهمتر توانسته یکی از بهترین و با کیفیت ترین تورهای مسافرتی به اقصی نقاط جهان را به گردشگران و علاقه مندان هدیه دهد.

این آژانس همچنین با سابقه درخشان خود در زمینه گردشگری همواره کوشیده تا بتواند انواع تورهای ارزان خارجی در تعطیلات را با انتخاب بهترین خطوط هوایی ، هتل های مناسب و با کیفیت و امکانات کامل رفاهی به عاشقان سفر ارائه نماید، پس هر گردشگری با هر بودجه و مبلغی می تواند از میان تورهای مسافرتی متنوع و متفاوت این مجموعه موفق و با تجربه یکی را انتخاب و خریداری کرده و یک سفر دلنشین و آرام را تجربه نماید.


https://farnet.io/1398/02/231948/%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA/

(0) نظر
X